kotle

cerpadla

solary

kogenerace

Ekologické kotle

Lidé šetří, a tak se valí z komínů ohromné množství jedů. Jak se dá v České republice změnit k lepšímu ovzduší?  Omezit v některých lokalitách dopravu a lepší vytápění domácností. Ekologické kotle! Pokud dochází ke špatnému spalování a stále se topí v nesprávných kotlích, tak unikají do ovzduší velmi nebezpečné látky. Lidé jednoduše zasypou kamna uhlím, to se rozhoří a vzápětí přidusí a to je hodně špatně, díky nízké teplotě hoření, uniká do ovzduší hromada škodlivin s dopadem na lidské zdraví. Zajímá Vás životní prostředí? Tak neváhejte a s využitím dotace od státu si pořiďte ekologický kotel.  Co získáte? Nezávislý, levný zdroj tepla, bezporuchový a jednoduchý provoz.  

Ekologické kotle na tuhá paliva – levná výroba tepla


Ekologické kotle na tuhá paliva sice něco stojí, ale ve výsledku se jedná o levný zdroj tepla. Výkon ekologického kotle lze regulovat a konstrukčně upravit podle přání zákazníků od 10 – 100 % výkonu. Výrobci ekologických kotlů se předhánějí ve svých nabídkách. Vybrat kvalitní a spolehlivý ekologický kotel na tuhá paliva není vždy jednoduché.  Ekologické kotle musí splňovat limity plynných emisí a tuhých znečišťujících látek stanovené zákonem. Pokud je pro Vás toto téma aktuální a zajímáte se o ekologické kotle na tuhá paliva, tak mějte vždy v hledáčku výrobky, kde budete topit levně, pohodlně a ekologicky.

Ekologické kotle – šetříte životní prostředí


´Čím topit?´ Tuto otázku si každý rok pokládají majitelé rodinných domů, chalup či chat. Odpověď není jednoduchá, a záleží na tom, zda toužíte po komfortu, zda Vás zajímají automatické kotle nebo chcete ušetřit nějakou tu korunku za palivo. V první řadě musí být klasické či ekologické kotle kvalitní, vysoce účinné a měly by splňovat požadavky minimálně třetí třídy.

 
Chcete vědět, kolik uspoříte Vy, pokud si pořídíte ekologický kotel? Jsme tady pro Vás – neváhejte nás kontaktovat.